MENU
Shporta

Bateri Panasonic CR-2032

Bateri Panasonic CR-2032
Bateri Panasonic CR-2032
Bateri Panasonic CR-2032
Bateri Panasonic CR-2032
-67 %
Bateri Panasonic CR-2032
Bateri Panasonic CR-2032
Bateri Panasonic CR-2032
Bateri Panasonic CR-2032
Bateri Panasonic CR-2032

Pershkrimi i Produktit

Emri :  BATERI

Modeli : CR-2032

Voltazhi : 3V

Permasat : 20*3.2mm

Jetegjatesia : 5 vite

Paketimi : 10 cope


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
199Leke
599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Panasonic CR-2032
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.