MENU
Shporta

Fishe USB A to mini-B 5pin 28/28AWG

Fishe USB A to mini-B 5pin 28/28AWG
Fishe USB A to mini-B 5pin 28/28AWG
Vetem Online
Fishe USB A to mini-B 5pin 28/28AWG
Fishe USB A to mini-B 5pin 28/28AWG
Fishe USB A to mini-B 5pin 28/28AWG

Rreth këtij artikulli

Kablloja USB C në Mini USB lidh pajisjet USB 2.0 Mini-B me kompjuterin tuaj 

Karikoni një pajisje USB-Mini siç është GPS me një karikues makine USB-C

Lidhni një aparat fotografik me një kompjuter 

Besueshmëri e garantuar me një garanci 2-vjeçare

2m USB C në USB Mini / USB Lloji C në Mini USB / Mini USB në USB C Kabllo / USB C në Mini B Kabllo / Mini USB 

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
350Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Fishe USB A to mini-B 5pin 28/28AWG

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.