MENU
Shporta

Ekran iPhone 8

Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
-27 %
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8
Ekran iPhone 8

Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.

Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 48 oreve

Siguria     | Blerje e sigurt.


 Modeli :  Iphone 8
 Marka e pajtueshme:  Apple

Tipi i produktit : Ekran 

100% i testuar!

Testoni ekranin para se ta montoni!

Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.

Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
Shenim:Ekrani nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte i instaluar me pare .
Paketimi:Paketim antishok-qese plastike + kuti kartoni
Pagesa:Ne pranojme pagesa me: BKT,PayPal dhe paguaj cash kur merr mallin.
Transporti: FedEX,DHL,Posta Shqipetare,TNT.Por ju duhet te paguani tarifen e transportit ne rrethe.
Te gjitha ekranet jane no dead pixel.
Politika e kthimit-48 ore garanci
Nuk pranohen demtime fizike nen logon tone.

Ne nuk mbajme pergjegjesi!
  1. Instalim jo profesional
  2. Demtim i ekranit
  3. Renie ne uje
  4. Demtim i fishave,konektoreve dhe veteshtypje.

Nese produkti qe ju merrni eshte i demtuar, ju lutem na njoftoni menjehere dhe ne ju ndyshojme produktin me nje produkt te ri.
Kur ju merrni pakon tuaj ju lutem kontrolloni pakon dhe produktin. Para instalimit kontrolloni pamjen e produktit dhe funksionin e tij.
Ju duhet te  testoni ekranin para instalimit dhe  nese ka ndonje problem ,ju lutem kontaktoi me kujdesin ndaj klientit,
ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zevendesojme me nje produkt te ri.
 


  


Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,999Leke
5,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone 8
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku