MENU
Shporta

Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB

Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB
Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB
Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB
Vetem Online -20 %
Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB
Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB
Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB
Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB

Samsung Galaxy A71 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Modeli :  A71

Permasat : 163.6x76x7.7mm

Sistemi i Operimit : Android 10, One UI 2.5

CPU (Procesori) : Octa-core (2x2.2 GHz dhe 6x1.8 GHz)

RAM : 6 GB

Memorja : 128 GB

Ekrani (Dispaly) : 6.7 inch Super AMOLED Plus

Rezolucioni i Ekranit : 1080x2400 pixels

Kamera : Quad ( 64 MP, 12 MP, 5 MP, 5 MP)

Selfie Kamera : 32 MP

Kapaciteti i Baterise : 4500 mAh


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
39,999Leke
49,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Samsung A71
  • SKU: Samsung A71
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.