MENU
Shporta

Smartwatch Amazfit | Amazfit Neo

Smartwatch Amazfit | Amazfit Neo
Smartwatch Amazfit | Amazfit Neo
Vetem Online -23 %
Smartwatch Amazfit | Amazfit Neo
Smartwatch Amazfit | Amazfit Neo
Smartwatch Amazfit | Amazfit Neo

Smartwatch Amazfit | Amazfit Neo

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Amazfit Neo

Marka : XIAOMI

Display : 1.2inch

Kapaciteti i Baterise : 160mAh

Autonomia e Baterise : Zgjat 30 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit .

Pershtatet : Sistem Operativ Android / iOS

Vecori : Reziztente ndaj ujit deri ne nivelin 50 metra.

Perfshihet : Xiaomi Amazfit, karikuesi perkates dhe manuali i perdorimit .

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi, cilesia origjinale dhe sherben si matese e aktivitetit tuaj me nje numer te gjere funksionesh .

Xiaomi Amazfit ka disa funksione:

  • Ju njofton per cdo sms/ telefonate qe merrni ne celularin tuaj !
  • Monitorues multitracking per sporte te ndryshme !
  • Ekrani eshte gjithmon i ndezur dhe mundeon ta shikoni dhe nen driten e forte te diellit !
  • Eshte e ndertuar me GPS dhe GLONASS ne menyre qe te llogarise cdo distance!
  • Monitores per gjumin !
  • Mates per rrahjet e zemres

Xiaomi Amazfit nje produkt lehtesisht praktik dhe i domosdoshem ne jeten e perditshme ! 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,999Leke
6,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Xiaomi Amazfit
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.