MENU
Shporta

Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless

Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
-18 %
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless
Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless

Mbajtese Telefoni per Makine me Karikues Wireless


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese per Telefonin 

Materiali : PC + ABS Vacuum Plating

Dimensionet : 123 * 73 * 21 mm

Distanca e ndjeshmerise : 10 mm

Input : 5V 2A DC  -  9V 1.67A

Frekuenca : 110 - 205 KHz

Fuqia : 10W, 7.5W, 5W

Suporton : karikimin wireless

Pershtatet : me te gjitha modelet e telefonave qe suportojne karikimin wireless

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,399Leke
1,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Mbajtese Telefoni & Karikues Wireless
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.