MENU
Shporta

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
-18 %
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP Full HD | Kamera P2P


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kamera Sigurie

Lidhja : me WiFi

Rezolucioni : 1080 pixels

Kamera : 2MP

Monitorimi : nepermjet aplikacionit iCee

Pershtatet : Android dhe iOS 

Perfshire : mikrofon i integruar 

Distanca : 20 metra

Temperatura : -25 grade deri ne 65 grade C

Vecori : Standarti IP66 e ben ate te jete rezistente ndaj ujit, rrezet infrared per te pare naten, suporton opsionin si detektor i levizjes, suporton ONFIV

Detaje : 

Kamera Sigurie per Shtepi ka gjithcka qe ju nevojitet per nje kamera te sigurise se brendshme . Ju mund ta kontrolloni ate nga largesia me anen e telefonit, tabletit, pc etj nepermjet aplikacionit iCee .

Kamera eshte e pajisur me mikrofon te integruar duke bere te mundur rregjistrimin e tingujve. Kamera suporton detektimin e levizjes, rrezet infrared per te pare naten si dhe eshte rezistente ndaj ujit duke e kthyer ne nje produkt te pershtatshem ne kushte te ndryshme mjedisore. Gjithashtu ka nevoje edhe per karte Sd me kapacitet max 64GB.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
7,999Leke
9,799Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kamera Sigurie
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.