MENU
Shporta

Karikues per Laptop Macbook Type-C | Power Adapter Apple 30W

Karikues per Laptop Macbook Type-C | Power Adapter Apple 30W
Karikues per Laptop Macbook Type-C | Power Adapter Apple 30W
-20 %
Karikues per Laptop Macbook Type-C | Power Adapter Apple 30W
Karikues per Laptop Macbook Type-C | Power Adapter Apple 30W
Karikues per Laptop Macbook Type-C | Power Adapter Apple 30W

Karikues per Laptop Macbook Type-C | Power Adapter 30W


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues

Marka : Apple

Fuqia : 30 W

Detaje : 

Karikuesi Apple suporton cdo pajisje me porte Type-C. Power Adapter per Macbook mund te perdoret edhe per smartphone qe suportojne karikim te shpejte. Arrin te siguroje deri ne 30W energji per pajisjet e perputhshme Type C. Karikuesi Macbook arrin te siguroje nje karikim eficent dhe me te shpejte kur perdoret per pajisjet Apple. Karikuesi jo vetem arrin karikimin e pajisjes tuaj por edhe e mbron ate nga rryma e larte ose nga qarku i shkurter.

Power Adapter i nje performance me te larte !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,999Leke
7,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Apple
  • Weight: 0.00kg
This product has a minimum quantity of 100

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.