MENU
Shporta

Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple

Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
-21 %
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple

Kufje Çift me Bluetooth Airpods Apple 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Apple

Lidhja : Me bluetooth 

Koha per muzike : 5 ore

Vecori : kutia mbajtese me karikim wireless, pajisur me mikrofon etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,499Leke
6,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Apple
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.