MENU
Shporta

Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative

Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
-17 %
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria | Kondicionere Portative

Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere Portative


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Aeroterme

Marka : First Austria

Modeli : FA5571-2

Dimensionet : 56 x 10 x 8.5 cm

Fuqia : 2000 W

Frekuenca : 50/ 60 Hz

Voltazhi : 220-240 V

Siperfaqja e ngrohjes : 25 metra katrore

Karakteristikat : ekran LED, mbrojtje kunder mbinxehjes, punon me telekomande, rregullim/ ndryshim i temperatures etj

Detaje : 

Ngrohese First Austria eshte e pershtatshme per sezon dimeror dhe veror. Aeroterm punon me telekomande dhe eshte e pershtatshme per zyra, shtepi etj.

Nje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
7,999Leke
9,599Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: First Austria FA5571-2
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.