MENU
Shporta

Video Projektor CANON LV-X320

Video Projektor CANON LV-X320
Video Projektor CANON LV-X320
Video Projektor CANON LV-X320
-0 %
Video Projektor CANON LV-X320
Video Projektor CANON LV-X320
Video Projektor CANON LV-X320
Video Projektor CANON LV-X320

Video Projektor CANON LV-X320


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Video Projektor

Modeli : CANON LV-X320

Dimensionet : 28.2cm x 23.2 x 11.45 

Teknologjia : DLP ( Digital Light Processing )

Ndricimi : 3200 ANSI Lumens

Rezolucioni : 1024 x 768

Energjia : AC 120V / 130V ( 50/ 60 Hz)

Kontrast : 10.000 :1

Konsumimi i energjise : 350 W

Modaliteti i Videos : 480p, 720p, 1080i, 1080p, 480i, 576i, 576p


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
79,699Leke
79,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: CANON
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.