MENU
Shporta

Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31

Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31
Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31
Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31
-18 %
Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31
Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31
Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31
Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31

Bateri Xiaomi Mi A1/ Mi 5X/ Redmi Note 5A/ Redmi 5A Pro BN31


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,398.77Leke
1,698.77Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Mi A1/Mi 5X /Redmi Note 5A /Redmi 5A Pro
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.