MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950

Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950
Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950
Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950
-25 %
Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950
Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950
Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950
Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950

Kufje me Bluetooth Headphones JBL Everest JB950


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje Headphones

Modeli : JBL Everest JB950

Distanca e komunikimit : 10 metra

Koha per muzike : 10 ore

Vecori : Base i forte & dizenjim matte

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: JBL Everest JB950
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.