MENU
Shporta

Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta

Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta
Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta
Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta
Hot -17 %
Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta
Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta
Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta
Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta

Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Akses Kontrolli

Lidhja : me wireless

Detaje :

  • 125 KHz Wiegand 26 Reader
  • 10 chip 125 KHz
  • per funksionim perdoret 12V DC
  • bordi i kontrollit SETEK
  • perfshin 10 karta
  • me i perdoruri per kontrollet tek ashensoret

Aksesore.al ofron 1 vit garanci pas blerjes se ketij produkti !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
9,899Leke
11,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Akses Kontroll
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.