MENU
Shporta

Video Projektor EPSON EH-TW650

Video Projektor EPSON EH-TW650
Video Projektor EPSON EH-TW650
Video Projektor EPSON EH-TW650
-3 %
Video Projektor EPSON EH-TW650
Video Projektor EPSON EH-TW650
Video Projektor EPSON EH-TW650
Video Projektor EPSON EH-TW650

Video Projektor EPSON EH-TW650


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Video Projektor

Modeli : EPSON EH-TW650

Teknologjia : LCD ( Liquid Crystal Displays )

Permasat e ekranit : 0.76 -7.62mm

Ndricimi : 3100 ANSI Lumens

Rezolucioni full : 1920 x 1080

Jetegjatesi e Llampes : 7000 ore

Niveli i zhurmes : 37/ 28dB (A)

Raporti : 1.01: 1 - 1.23:1


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
105,299Leke
108,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: EPSON
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.