MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless

Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
-22 %
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless
Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless

Boks me Bluetooth Mini MCE-219 | Altoparlant Wireless


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks me bluetooth

Modeli : MCE-219

Distanca : 10 metra

Portat hyrese : Micro SD dhe USB

Kapaciteti i baterise : 1200 mAh

Frekuenca : 100 Hz

Vecori : Lidhet me celulare, kompjuter dhe karaoke .

Vecori te baterise : E rimbueshme dhe e zevendesueshme.

Perfshihet : Boksi, fisha USB dhe manualin e perdorimit.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Mini MCE-219
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.