MENU
Shporta

Gershere per Patch Panel

Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
-36 %
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel
Gershere per Patch Panel

Gershere per Patch Panel


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Gershere

Gjatesia : 180 mm

Detaje : 

Gershere ose ndryshe e quajtur thike per patch panel perdoret per modulet AMP, UTP dhe e pershtatshme per PBX ose rrjetet telefonike. 

Zgjidhje perfekte per inxhinieret dhe personelin teknik !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,559Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Gershere
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.