MENU
Shporta

Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10

Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10
Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10
Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10
-25 %
Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10
Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10
Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10
Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10

Karte MemorIe 32GB Micro SD Card Class 10


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karte Memorie MicroSD

Kapaciteti : 32GB

Vecori : Class 10

Funksioni : Sherben per ruajtjen e te dhenave, informacioneve, foto, video etj ne celularin tuaj.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: CEAMERE
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.