MENU
Shporta

Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB

Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
-34 %
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB
Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB

Samsung Galaxy S6 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32/ 64 / 128 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 5.0.2

Dimensionet : 143.4 x 70.5 x 6.8 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4x2.1 GHz Cortex-A57 & 4x1.5 GHz Cortex-A53 )

RAM/ Memorie : 3GB /  32GB ; 3GB /  64GB ; 3GB /  128GB

Karta Grafike : Mali-T760MP8

Ekrani ( Dispaly ) : 5.1 inch Super AMOLED

Rezolucioni : 1440 x 2560 pixels

Kamera : 16MP / 5MP

Kapaciteti i baterise : 2550 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
13,499Leke
20,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy S6
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.