MENU
Shporta

Aromatizues Baseus per Ambientin

Aromatizues Baseus per Ambientin
Aromatizues Baseus per Ambientin
Aromatizues Baseus per Ambientin
Aromatizues Baseus per Ambientin
-25 %
Aromatizues Baseus per Ambientin
Aromatizues Baseus per Ambientin
Aromatizues Baseus per Ambientin
Aromatizues Baseus per Ambientin
Aromatizues Baseus per Ambientin

Aromatizues Baseus per Ambientin


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Aromatizues

Marka : BASEUS

Materiali : ABS + PP

Tensioni : 5V

Rryma : 1.0 A

Rryma e funksionimit : 110 mA

Kapaciteti : 3.7 V / 650 mAh

Nderfaqja : USB

Koha e karikimit : rreth 2 ore

Koha e perdorimit : rreth 8 ore


Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.