MENU
Shporta

Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008

Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
-21 %
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008
Kufje Auris me WiFi | Wireless Headphones ARS-008

Kufje Auris me WiFi |  Wireless Headphones ARS-008 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje Headphones

Marka : Auris

Modeli : me bluetooth 

Fuqia : 50mW

Frekuenca : 20-20 000 Hz

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,299Leke
2,899Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: ARS-008
 • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.