MENU
Shporta

Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS | Desktop PC AIO

Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO
-4 %
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS | Desktop PC AIO

Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kompjuter AIO

Marka : HP

Modeli : 7KC20EA

Display : 21.5'' (inch) Full HD LED

Procesori : Intel Core™ i3-8130U

RAM  : 4GB DDR4 2400MHz

Hard Disk : 128GB SSD

Karte Grafike : Intel® UHD Graphics 620 (e integruar)

Sistemi Operativ : Free DOS

Power : 65W

Vecori : non-touchArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
66,999Leke
69,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.