MENU
Shporta

Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709

Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709
Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709
Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709
-33 %
Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709
Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709
Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709
Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709

Leve Kontrolli per Lojra SBOX | Joystick Gamepad GP-709


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Leve Kontrolli

Modeli : GP-709

Gjatesia e kabllit :  2 cm

Suporton : PC

Nderfaqe : USB 2.0

Perputhet me : Windows 98 / 2000/ ME / XP/ Vista / Windows 7/ Windows 8

Detaje : 

Dizanj ergonomik i cili ofron rehati gjate kohes qe luani lojra. Produkti eshte i veshur ne siperfaqe per te parandaluar rreshqitjen e duarve. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
799Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: SBOX GP-709
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.