MENU
Shporta

Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger

Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger
Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger
Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger
-33 %
Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger
Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger
Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger
Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger

Karikues per Samsung Auris (Koke+ Fishe Karikimi Micro USB) Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe + Koke Karikimi Samsung

Marka : AURIS

Detaje : 

Produkti eshte i markes Auris,perfshin setin koke karikimi dhe fishen e karikimit, duke mundesuar karikimin e te gjitha modeleve Android si psh: Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony etj.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
599Leke
899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AURIS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.