MENU
Shporta

Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''

Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
-17 %
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''
Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''

Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Cante Laptopi

Marka : SBOX

Modeli : NSS-88120

Madhesia : 17.3''

Dimensionet : 45 x 36 x 7 cm

Materiali : Najlon 600D & 210D

Ngjyra : e zeze

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,499Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: SBOX
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.