MENU
Shporta

Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti

Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
I Ri -24 %
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti

Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Router

Marka : Xiaomi Mi 4C

Procesori : MT7628DA

Shpejtesia : 300 Mbps

RAM : 64 MB

Band : 2.4 GHz suporton 2 input dhe 2 output 300 Mbps

Antena : 4 antena te jashtme

Porta: 1 porte Gigabit WAN dhe 2 porta Gigabit LAN

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi, versioni Gigabit dhe siguron nje mbulim te qarte te wireless-it ne cdo skaj te ambjentit tuaj.

Vecori te Router-it Mi 4A Gigabit : 

  • kapaciteti i memories 64MB
  • suporton 1 band frekuencash 2.4GHz me shpejtesine 300 Mbps
  • pajisur me 4 antena te jashtme
  • perfshin router, user manual dhe kabell per karikim

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Mi 4C
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.