MENU
Shporta

Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater

Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Vetem Online -24 %
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater
Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater

Perforcues Sinjali WiFi | Extender Wireless 300 Mbps | Repeater


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Repeater  

Modeli : APLV-WR13

Shkalla e transmetimit : 300 Mbps

Perputhet me Standartet : IEEE 802.11n , IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Detaje  : 

Extenderi wireless sherben per te perforcuar sinjalin nga nje ambjent ne tjetrin kur valet nuk jane shume te mira. Porta e vetme ethernet APLV-WR13 mundeson qe repeater-i te funksionoje si nje adaptor wireless qe lidh pajisjet si blue ray, dvr dhe tv internet. Ne te njejten kohe pajisja mund te shperndaje internet gjithashtu.

Karakteristikat :  

  • dy antena te jashtme
  • pershtates i integruar i energjise, nuk ka nevoje per pershtates te rende
  • mbeshtet modalitetin repeater, client dhe AP 
  • mbeshtet metodat e enkriptimit WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK 
  • perputhet me standartet IEEE 802.11b / g / n

Nese keni probleme me valet e wireless-it, kjo eshte zgjidhja perfekte per ju !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,499Leke
3,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Extender Wireless
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.