MENU
Shporta

Cante Shpine Portative Romix

Cante Shpine Portative Romix
Cante Shpine Portative Romix
Cante Shpine Portative Romix
-32 %
Cante Shpine Portative Romix
Cante Shpine Portative Romix
Cante Shpine Portative Romix
Cante Shpine Portative Romix

Cante Shpine Portative Romix


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Çante Shpine

Modeli : Romix

Materiali : Najon

Kapaciteti : 20 L

Detaje : 

Produkti eshte i markes Romix, praktike, e lehte dhe multifunksionale. Cante shpine e domosdoshme per cdo udhetim , paloset shume lehte dhe mund ta mbani si cante dore . Canta Romix eshte kunderujit, dizanj i paloshem dhe mjaft e domosdoshme ne jeten e perditshme .

Tani e keni cdo gje te organizuar ne kete cante portative !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
1,699Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Romix
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.