MENU
Shporta

Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger

Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
-29 %
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger

Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger

Marka : Baseus


Output : 1 porte USB A dhe 1 porte Type-C

Detaje : 

Karikues Baseus MP3 per makine eshte i pajisur me 2 porta output, njera eshte output dhe tjetra eshte Type-C duke mundesuar karikimin e dy celulare ne te njejten kohe . Karikuesi eshte lehtesisht praktik ne perdorim dhe mundeson karikimin Fast Charger te celularit tuaj pa e demtuar baterine . Perdoret goxha ne udhetime .

Material praktik dhe mjaft i domosdoshem ne jeten e perditshme  !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.