MENU
Shporta

Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple

Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple
Vetem Online -19 %
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple
Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple

Kufje Çift me Bluetooth Airpods Pro Apple 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Apple 

Marka : Grada AAA I-COPY 

Lidhja : Me bluetooth 

Kpaciteti i Baterise :

  • mbajtesja : 535 mAh
  • kufjet : 45 mAh

Koha per muzike : 4.5 ore

Koha per biseda : 3.5 ore

Koha per airpods me mbajtesen : mbi 24 ore degjim dhe 18 ore kohe bisede

Vecori : cilesia e pare pas prodhimit te origjinalit,  kutia mbajtese me karikim wireless, pajisur me mikrofon etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,899Leke
8,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Apple Pro
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.