MENU
Shporta

Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente

Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
-27 %
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente
Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente

Smartwatch per Femije me Karte SIM, WiFi, GPS, SOS | Ore Inteligjente

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartwatch

Modeli : Watch Q50 

Display : 0.96 inch 

Kapaciteti i Baterise : 400 mAh

Koha e perdorimit : rreth 100 ore

Suporton : Karte SIM te çdo operatori telefonik .

Materiali : Gome 

Detaje : .

Smartwatch per Femije ka disa funksione:

  • Realizoni telefonata me femijen tuaj !
  • Shkembeni mesazhe zanore ne cdo moment !
  • Gjurmoni vendodhjen reale te femijes tuaj !
  • Permban butonin SOS i cili sherben per tju njoftuar kur femija juaj ndodhet ne rrezik !
  • Remote Shut Down !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,199Leke
4,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Smartwatch
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.