MENU
Shporta

Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra

Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
-27 %
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra

Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Depilator

Marka : Alizz

Modeli : HC-301

Target : Femrat

Burimi : energji elektrike

Numri i shpejtesise :

Kapaciteti i baterise : 700 mAh / 3.7V

Koha e perdorimit me nje karikim : 40 minuta


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Alizz
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.