MENU
Shporta

Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi

Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
-12 %
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi
Karikues Ugreen Fast Charger per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi

Karikues Ugreen Fast Charger PD per iPhone 11/ X/ Xs/ 8, Xiaomi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues

Marka : UGREEN

Tipi : Power Delivery (PD)

Detaje : 

Produkti eshte i markes Ugreen, me nje porte output Type-C Power Delivery (PD) duke mundesuar nje karikim me te shpejte te modeleve: iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, Xiaomi etj.

Maksimumi i fuqise dalese eshte 18W dhe per 30 minuta ben te mundur karikimin me 50% te baterise.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: UGREEN
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.