MENU
Shporta

Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max

Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max
Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max
Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max
I Ri -44 %
Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max
Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max
Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max
Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max

Kufje me porte Lightning per iPhone 7/ 7Plus/ 8/ 8Plus/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11Pro/ 11 Pro Max


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Connector : Lightning

Perputhet : me te gjitha pajisjet qe suportojne sistemin iOS.

Detaje : 

Produkti eshte i markes Apple, cilesia origjinale dhe pershtatet per modelet iPhone/ iOS si iPhone, iPad dhe iPod Touch.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
499Leke
899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.