MENU
Shporta

Switch Netis me 5 Porta Fast Ethernet PoE 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti

Switch Netis me 5 Porta Fast Ethernet PoE 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 5 Porta Fast Ethernet PoE 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Vetem Online -14 %
Switch Netis me 5 Porta Fast Ethernet PoE 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 5 Porta Fast Ethernet PoE 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 5 Porta Fast Ethernet PoE 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti

Switch Netis me 5 Porta Fast Ethernet PoE 10/100 Mbps 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Switch

Marka : NETIS

Shpejtesia : 10/ 100 Mbps

Funksioni : 4 porta PoE (Power of Ethernet )

Detaje : 

Switch qe suporton funksionin PoE, nuk perfshin vetem funksionet qe ka nje switch (dergimin e te dhenave tek perdoruesit fundore ) por gjithashtu u mundeson transferimin e energjise elektrike ne te njejten kohe me te dhenat tek perdoruesit fundore, me anen e nje kabulli Cat5e ose Cat6e.

Me anen e funksionit PoE, siguron nje performance me te larte ne rrjet dhe nje reduktim ne kosto. Perdoren kryesisht tek : VoIP Phones, Kamera Wireeless dhe ne wireless Access Point .

Vecori te Switch-it : 

  • portat 1-4 suportojne funksionin PoE
  • pajisur me 5 porta RJ45 Fast Ethernet 10/ 100 Mbps
  • suporton energjine 30W per cdo porte PoE
  • kontrolli i rrjedhes IEEE 802.3x
  • suporton PoE IEEE 802.3at/ af me pajisjen Power Device PD


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
5,999Leke
6,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Netis
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier Ekspres



Metodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit 



Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.