MENU
Shporta

Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)

Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
-31 %
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)
Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)

Fishe Karikimi Baseus 3 ne 1 Type-C + Micro USB + Lightning(iPhone)

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe Karikimi

Marka : BASEUS

Detaje : 

Produkti eshte i markes Baseus, me tre porta (Micro USB, Type-C, Lightning) duke mundesuar karikimin e te gjitha modeleve per Samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei, Sony etj. Me nje fishe te vetme mundesoni karikimin e tre celulareve ne te njejten kohe.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
899Leke
1,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.