MENU
Shporta

Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG

Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
-10 %
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG

Router Unifi Security Gateway  USG


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Router Unifi Security Gateway

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : USG

Porta Ethernet : 3 Gigabit

Per Paketa 64-Byte : 1 milion paketa per sekond

Per Paketa 512-Byte ose me shume : 3 Gbps

Procesor Dual-Core : 500MHz

Flash Memory On-Board : 2 GB

Funksioni : Mundeson nje proces kosto efektiv, te besueshem dhe siguri me nivel te avancuar per rrjetin tuaj. Ofron nje politike te avancuar firewall per te mbrojtur rrjetin tuaj dhe te dhenat e tij.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
18,999Leke
20,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: USG
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.