MENU
Shporta

Adaptor Audio USB ne Type-C OTG

Adaptor Audio USB ne Type-C OTG
Adaptor Audio USB ne Type-C OTG
Adaptor Audio USB ne Type-C OTG
-62 %
Adaptor Audio USB ne Type-C OTG
Adaptor Audio USB ne Type-C OTG
Adaptor Audio USB ne Type-C OTG
Adaptor Audio USB ne Type-C OTG

Adaptor Audio USB ne Type-C OTG 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Detaje :  

Produkti eshte nje adaptor OTG i cili konverton hyrjen femer USB ne USB Type-C dhe realizon transferimin e te dhenave nga njera porte ne porten tjeter pa i ndryshuar permbajtjen e tyre.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
499Leke
1,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Adaptor
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.