MENU
Shporta

Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris

Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris
-29 %
Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris

Adaptor Audio OTG USB ne Type-C Auris


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Marka : Auris

Detaje : 

Produkti eshte nje adaptor OTG i cili konverton hyrjen femer USB ne USB Type-C duke e bere te pershtatshme per samsung S8, S9, Note 8/9, Xiaomi etj

Materiali cilesor dhe rezistent ! Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
249Leke
350Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AURIS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.