MENU
Shporta

Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast

Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
-33 %
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast

Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth | MP3 | Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues MP3 per Makine

Marka : Baseus

Lidhja : me bluetooth

Detaje : 

Karikues Baseus MP3 per makine eshte i pajisur me 2 porta USB output  duke mundesuar karikimin e dy celulareve ne te njejten kohe .

Gjithashtu ka edhe funksionin e MP3 dhe mund te degjoni muzike nga Flash Drive, TF Card etj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,599Leke
2,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.