Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Fishe Auris iPhone metal

Specifikimet : Drite me sensor e cila vendoset jashte ambienteve te shtepise tuaj. Drita perthith rrezet diellore dhe i konverton ato ne elektricitet per te ndricuar naten. Ajo ndizet automatikisht sapo erresohet. Nuk ka nevoje ta ndizni driten manualisht !

Dizanji i saj i vecante eshte kunder ujit,nuk lejon qe as uji as pluhuri te hyjne ne brendesi te drites. Kjo ben te mundur qe drita te kete jetgjatesi me te madhe.

Drita me sensor perdoret ne ambiente te jashtme si ne kopesht, pishine, shkalle etj
Shenim :

1. Sigurohuni qe heren e pare te perdorimit te shtypni butonin per ta vendosur ne gjendje on.
2. Ju lutem instalojeni driten ne vende ku mund te shikoje driten e diellit, mos e vendosni ne hije ne menyre qe te karikohet plotesisht.
3.Koha e karikimit dhe e funksionimit te saj varet nga intesiteti i drites e diellit, vendodhja gjeografike, kushtet e motit dhe stinet.

Pershkrimi
1.Ngjyra: E zeze
2.Ngjyra e drites: e bardhe
3.Paneli Solar : Polycrystalline Silicon, 2V/0.25W
4.Burimi i drites : 10cope 2835 LED chip
5.Fuqia: 5W(1PCS LED chip = 0.5W)
6.Metoda e karikimit: Me rreze diellore
7.Koha e karikimit : 5-6 ore
8.Koha e ndricimit: 8-9 ore
9.Fuqia furnizuese : Ni-MH AA 1.2V/1000mA(Include)
10.Permasat : 75x120mm

Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa        ||||CASH
Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve
Siguria     | Blerje e sigurt. 
Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

USB Wifi Adapter 150mbps
Zbritje
New

999Leke 1,499Leke

USB Wifi Adapter 150mbps

Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8A
Zbritje
New
Ekran Origjinal per Huawei Mate 20
Zbritje
New
Bateri Per Huawei Honor 7
Zbritje
New

1,199Leke 1,690Leke

Bateri Per Huawei Honor 7

Ekran per Lenovo A536
Zbritje
New

999Leke 1,690Leke

Ekran per Lenovo A536

Kapaku Mbrapa i Samsung S10E
Zbritje
New

999Leke 1,199Leke

Kapaku Mbrapa i Samsung S10E

Extender Wireless 300Mbps
Zbritje
New

2,499Leke 3,590Leke

Extender Wireless 300Mbps

Cover Mbrojtes Gome Per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365
Zbritje
New
Xham mbrojtes per Xiaomi
New