MENU
Shporta

Blender Portativ Multifunksional per Lengje

Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Blender Portativ Multifunksional per Lengje
-33 %
Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Blender Portativ Multifunksional per Lengje

Blender Portativ Multifunksional per Lengje


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Blender

Numri modelit : HM-03

Volumi : 380 ml

Kapaciteti i baterise : 2000 mAh

Porta e karikimit : USB

Koha e karikimit full : rreth 3 ore

Koha per nje punim te vetem : rreth 90 sekonda

Fiket automatikisht : pas 5 sekonda

Perdoret : per fruta dhe perime

Vecori te tjera : e vogel ne mase, portative, multifunksionale dhe mund te perdoret si filxhan dhe blender per lengjet. Shpejtesi e larte dhe realizon nje filxhan brenda nje minute.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Blender
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.