MENU
Shporta

Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517

Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
-18 %
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517
Kufje Trust Headset Ziva Chat me mikrofon| KUFJE TRUST #21517

Kufje Trust Headset Ziva Chat me Mikrofon #21517


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje Trust 

Modeli : #21517

Gjatesia e Kabllit : 180 cm

Lloji i Konektorit : 3.5 mm

Rezistenca e Plote : 32 Ohm

Ndjeshmeria : 89 dB

Pergjigjia e Frekuences : 70 - 20000 Hz

Detaje : Kufje per kompjuter, smartphone dhe gaming, jane te pershtatshme per lojra, per te degjuar muzike, dhe per thirrje audio dhe video.

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
899Leke
1,099Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: #21517
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.