MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme

Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
-22 %
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme
Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme

Kufje me Bluetooth QCY QS1 me Kase te Rikarikueshme


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni : QCY QS1

Lidhja : Me bluetooth version 5.0 

Distanca e komunikimit : 10 metra

Koha e karikimit full : rreth 2 ore

Koha e perdorimit te kufjeve : rreth 4 ore

Koha StandBy : 120 ore

Kapaciteti i baterise AirPods/ Kutise Mbajtese : 43 mAh / 380 mAh

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: QCY QS1
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.