MENU
Shporta

Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative

Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
-27 %
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative

Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Aeroterme

Modeli : TC-TP2000

Dimensionet : 50.5 x 20 x 12 cm

Fuqia : 2000W

Pesha : 2 kg

Temperatura : 10 - 49 grade Celcius

Karakteristikat :  efikasitet i larte, ekran kontrolli, fikje automatike

Detaje : 

Ngrohese Aeroterm sherben si kondicioner portativ dhe ngroh deri ne 30 metra katror siperfaqe. Aeroterm eshte e pershtatshme per tu vendosur ne mur ose ne tavoline. Gjithashtu eshte e pajisur me ekran kontrolli.

Nje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,999Leke
9,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: TC-TP2000
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.