MENU
Shporta

Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1

Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
-17 %
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1
Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1

Varese Rrobash Metalike | Mbajtese Kepucesh | Organizues Multifunksional 3 ne 1


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese Metalike

Gjatesia : 1.7 metra

Krahe Anesore : 14 hapersira

Rrota Levizese : 4 rrota te tilla

Detaje : 

Mbajtese Rrobash 3 ne 1 ndryshe mund te quhet edhe raft multifunksional per rrobat dhe kepucet. Pajisur me 6 korniza dhe 3 cope te varura ne cdo ane. Kornizat e saj me kombinime te ndryshme dhe mund ti pershtaten ne cdo raft. Gjithashtu sherben edhe per tharjen e rrobave. Eshte mjaft praktike dhe e qendrueshme, nuk ndryshket si material dhe eshte mjaft ideale si per brenda edhe jashte shtepise. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,499Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Mbajtese Rrobash
  • Weight: 250.00g

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.