MENU
Shporta

Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi

Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
-45 %
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi

Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Çante Shpine

Modeli : Xiaomi

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi, praktike, e lehte dhe multifunksionale. Canta eshte me nje rrip dhe mjaft sportive . Brenda cantes ka hapersira te bollshme ne brendesi edhe pse madhesia e jashtme eshte e vogel . Mbeshtjellja e jashtme eshte kunder ujit dhe ka shume komponente te cilet lehtesojne organizimin e brendshem te disa produkteve njekohesisht .

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,299Leke
4,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: XIAOMI
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.