MENU
Shporta

XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB

XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
-8 %
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB

XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB 

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Xiaomi

Sistemi Operativ: Android 8.1 (Oreo)

Dimensionet : 156.4 x 75.8 x 7.5 mm

CPU (Proçesori ) : Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 Octa-Core

RAM/ Memorie : 6GB /  64GB

Karta Grafike : Adreno 512

Porta e karikimit :  USB Type-C

Ekrani ( Dispaly ) : IPS LCD 6.26 inch

Kamera : 12MP-5MP / 24MP

Kapaciteti i baterise : 3350 mAh

Specifikime : Dual SIM ( me 2 karta SIM )

Garancia : 12 muaj nga Aksesore.al

Asistence Teknike : 24 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
22,899Leke
24,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Mi 8 Lite
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.