MENU
Shporta

Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071

Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
-17 %
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071

Blender Dore Dsp per pergatitjen e ushqimeve te imta dhe lengjeve & Gote plastike 500ml dhurate


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Blender

Numri modelit : KM1071

Volumi : 500 ml

Materiali : Inox

Nivele : Ka 2 nivele shpejtesie

Fuqia : 600w

Perdoret : per fruta dhe perime

Vecori te tjera : e vogel ne mase, portative, multifunksionale dhe mund te perdoret si  blender per lengjet dhe per frutat. Shpejtesi e larte dhe realizon coptimin e ushqimeve ne menyre te imtesishme.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,899Leke
3,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Blender
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.