MENU
Shporta

Kufje Headphones Auris

Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
-20 %
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris
Kufje Headphones Auris

Kufje Headphones Auris


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje Headphones

Marka : Auris

Modeli : me kabell / pa bluetooth 

Vecori : Degjim Stereo

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,199Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AURIS
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.